Selecteer aub een beschikbare periode
Actieve gezinsvakantie in de bergen
Zoek samen met de kinderen het avontuur op in de Oostenrijkse Alpen. Van een spectaculaire canyoningtocht tot een uitdagend parcours tussen de boomtoppen. Saalbach-Hinterglemm is dé plek voor een actieve zomervakantie in de natuur. Geniet van de prachtige uitzichten en kom helemaal tot rust wanneer de reisleiding de kids op sleeptouw neemt. Een vakantie waarbij iedereen maximaal geniet!
Inchecken: zondag vanaf 15:00 uur
Uitchecken: zondag tot 11:00 uur
Met Vinea Family ben je verzekerd van een goed georganiseerde vakantie waarbij niemand zich hoeft te vervelen. We bieden een leuk programma aan met daarnaast genoeg ruimte om de vakantie naar eigen wens in te vullen. De activiteiten zijn geschikt voor iedereen vanaf 7 jaar. Jongere kinderen zijn uiteraard ook van harte welkom. Bij sommige activiteiten zal er dan voor hen een alternatief programma zijn.
Inbegrepen activiteiten
Welkomstdiner
Na aankomst in Oostenrijk zorgen wij gelijk voor een goed begin van de vakantie. In plaats van dat je zelf nog voor het avondeten moet zorgen, bereiden wij een lekkere maaltijd voor jullie. Heerlijk, toch? Jullie kunnen zo aanschuiven, en ondertussen kun je vast kennismaken met de andere gezinnen.
Joker Card
Dankzij de Joker Card kunnen jullie optimaal genieten van je vakantie in Saalbach Hinterglemm. Met deze kaart krijg je bij verschillende uitjes en faciliteiten gratis toegang of een fijne korting. Wat dacht je bijvoorbeeld van lekker gratis midgolfen of naar het zwembad?
Bergwandeling
Wandelschoenen aan en hup, de bergen in! Vandaag gaan we met de gondel naar boven voor een mooie hike. We wandelen over bergpaadjes naar de plekken met het mooiste uitzicht. Afhankelijk van de wensen van de groep passen we de wandeling aan qua lengte en moeilijkheidsgraad.
Mountainbiken
In de Alpen kun je de mooiste tochten maken. Het is wel pittiger fietsen dan in het vlakke Nederland, maar daarvoor zijn er gelukkig mountainbikes. Die maken het klimmen en crossen over smalle bospaadjes en stuk beter te doen. Natuurlijk doe je het allemaal niet voor niets: de uitzichten en de snelle afdalingen zijn de moeite absoluut waard!
Tree top trail
Wel eens tussen de boomtoppen gelopen? Dit is je kans om de omgeving vanuit een heel ander perspectief te bewonderen. Hoog in de boomtoppen is er een houten wandelpad gebouwd. Tijdens deze wandelroute geniet je ook van prachtige uitzichten over de vallei en de bergen.
Barbecue
Tijd om samen met alle Vinea Family’s te genieten van een heerlijke barbecue. Avondzonnetje erbij, drankje in de hand en een lekker bordje eten. Wat wil je nog meer?
Zwemmen
Toe aan een frisse duik? In de Käpt’n Hook Adventure Pool komt dat sowieso goed. In dit zwembad vind je volop leuke speeltoestellen voor kinderen en meerdere glijbanen. Het panoramarestaurant is een goede plek om bij te komen van al het waterplezier. Met de Joker card heb je gratis toegang tot het zwembad, dus je kunt gaan zo vaak je wil.
En verder...
De hele vakantie staat de Vinea-reisleiding voor jullie klaar. Zij kunnen nog meer leuks voor jullie organiseren, zoals groepsspellen en andere extra (kids)activiteiten. Natuurlijk kunnen jullie zelf ook nog andere activiteiten ondernemen. De omgeving van Saalbach-Hinterglemm biedt genoeg mogelijkheden voor outdooractiviteiten. Naast bovengenoemde kun je bijvoorbeeld ook klimmen, (midget-)golfen, tennissen, raften en rodelen. De laatste twee genoemde activiteiten zijn al van te voren bij te boeken als extra activiteitenpakket.
Het kan soms gebeuren dat een activiteit niet door kan gaan, bijvoorbeeld vanwege het weer of door onvoorziene omstandigheden. We proberen dan altijd een leuk en passend alternatief in te zetten. Dit doen we vaak in overleg met de deelnemers.
De omgeving waar we naartoe gaan biedt volop mogelijkheden voor activiteiten in de natuur. Voegen jullie graag nog wat extra's aan het programma toe? Dan kun je van tevoren al dit activiteitenpakket bijboeken.
Activiteitenpakket Adventure (+ €90 p.p.)
High Rope Park en 3D Archerty tag
Hoog tussen de bomen bevindt zich een uitdagend touwparcours. Goed gezekerd leg je een schommelende route van touwen en netten hoog boven de grond af. Beetje te spannend? Geen zorgen, er zijn makkelijke en moeilijkere parcours. Vergeet ook niet onderweg van de mooie omgeving te genieten!
Het High rope park is toegankelijk voor iedereen boven de 1.30m. Ben jij kleiner dan 1.30m? Dan ga je mee naar het 3D Achery tag parcours! Pak je pijl en boog en ga op zoek naar de (foam)dieren die verstopt zijn in de bergen en bossen. Kan jij ze raken?
Canyoning en Jump 'nd Slide
Bij canyoning maak je een tocht door een rivier in een bergkloof. Al klimmend over rotsen en wadend door het water volg je de rivier. Af en toe spring of abseil je ergens naar beneden of glij je via een natuurlijke glijbaan omlaag. En dat alles in prachtig turquoise water. Dit belooft een spectaculaire tocht te worden.
Canyoning kan vanaf 12 jaar, dus met de jongere kids gaan we naar het Jump 'nd Slide Park. Sjees op een band van de mega-glijbaan, spring van een hoge toren en leef je uit op de trampolines. Dit wordt een te gekke middag!
Activiteitenpakket Extreme (+ €165 p.p.)
Raften
Zin in een beetje actie? Gewapend met onze peddels stappen we in een raft. We varen stroomafwaarts over de rivier Guisane, een tocht van ongeveer 3 uur. Op de route van 9,5 km komen we kalme en ruige stukken tegen. Maak je klaar voor vele bochten, mini-glijbanen en wild water. Kortom: spektakel en avontuur! Omdat je gegarandeerd nat wordt krijg je een wetsuit en zwemvest aan.
Rodelen
De bergachtige omgeving leent zich perfect voor rodelen. In een klein karretje scheur je de berg af. Of je nou een thrillseeker bent en zo hard mogelijk wil gaan, of juist wil genieten van het uitzicht: rodelen is voor iedereen leuk. Doordat je zelf kunt remmen heb jij de touwtjes (en het tempo) in handen.
High Rope Park en 3D Archerty tag
Hoog tussen de bomen bevindt zich een uitdagend touwparcours. Goed gezekerd leg je een schommelende route van touwen en netten hoog boven de grond af. Beetje te spannend? Geen zorgen, er zijn makkelijke en moeilijkere parcours. Vergeet ook niet onderweg van de mooie omgeving te genieten!
Het High rope park is toegankelijk voor iedereen boven de 1.30m. Ben jij kleiner dan 1.30m? Dan ga je mee naar het 3D Achery tag parcours! Pak je pijl en boog en ga op zoek naar de (foam)dieren die verstopt zijn in de bergen en bossen. Kan jij ze raken?
Canyoning en Jump 'nd Slide
Bij canyoning maak je een tocht door een rivier in een bergkloof. Al klimmend over rotsen en wadend door het water volg je de rivier. Af en toe spring of abseil je ergens naar beneden of glij je via een natuurlijke glijbaan omlaag. En dat alles in prachtig turquoise water. Dit belooft een spectaculaire tocht te worden.
Canyoning kan vanaf 12 jaar, dus met de jongere kids gaan we naar het Jump 'nd Slide Park. Sjees op een band van de mega-glijbaan, spring van een hoge toren en leef je uit op de trampolines. Dit wordt een te gekke middag!
Feriengut Hasenau
We verblijven in een kleinschalig, typisch Oostenrijks appartementencomplex midden in Saalbach. Het complex ligt halverwege de berg waardoor je hier een prachtig uitzicht hebt. Elk appartement is uitgerust met een mooie badkamer en een eigen keukentje.
Qua slaapplaatsen verschillen de appartementen iets van elkaar. Dit zijn de opties waar je uit kunt kiezen:
- Appartement Niederalm/Bergahorn (4 pers): Eén tweepersoons slaapkamer en één tweepersoons slaapbank in de woonkamer
- Appartement Schwalbennest (4 pers): Twee tweepersoons slaapkamers
- Appartement Adlerhorst (5 pers): Eén tweepersoons slaapkamer en één driepersoons slaapkamer met een tweepersoons- en éénpersoonsbed
- Appartement Edelweiß (6 pers): Twee tweepersoons slaapkamers en één tweepersoons slaapbank in de woonkamer
- Appartement Hohe Alm (7 pers): Eén tweepersoons slaapkamer en twee driepersoons slaapkamers met een tweepersoons- en éénpersoonsbed
Let op: Verblijf je met minder personen dan er slaapplekken zijn in het gekozen appartement? Dan geldt er per vrije plek een toeslag van 90 euro.
In de omgeving
Het gemütliche familie dorp Saalbach ligt in de Oostenrijkse deelstaat Salzburgerland. Het dorp ligt op 1003 meter hoogte in het Glemmtal, waar je getrakteerd wordt op mooie uitzichten op het omliggende berglandschap. In de zomer verandert het skiparadijs Saalbach-Hinterglemm in een toplocatie voor actieve natuurvakanties. Je hebt toegang tot meer dan 400 kilometer aan wandel- en mountainbikepaden voor alle niveaus.
Samenstelling groep
Een Vinea Family vakantie is voor elke gezinssamenstelling geschikt, vanaf 2 personen en met minimaal 1 kind in de leeftijd van 7 t/m 18 jaar*. Let op: verblijf je met minder personen in het appartement dan dat er slaapplekken zijn? Dan is er een toeslag van €90 per vrije plek van toepassing.
De vakantie is gezamenlijk met andere gezinnen, waarbij ieder gezin ruimte heeft voor eigen invulling en deelname aan activiteiten.
*Jongere broertjes en zusjes zijn natuurlijk welkom, echter zijn niet alle aangeboden activiteiten voor hen geschikt. Er geldt een korting op de reissom en ter plekke bespreken we samen de mogelijkheden. Onze Vinea-reisleiding is ook voor hen aanwezig en ook op de camping zelf is er kidsvermaak voor jonge kinderen.
Vervoer
Voor deze locatie geldt dat je met eigen vervoer naar de vakantielocatie toegaat.
Adres:
Feriengut Hasenau
Hasenbachweg 29
5754 Saalbach, Oostenrijk
Inbegrepen
- Verblijf in ingericht appartement
- Beddengoed: deken en kussen (eigen bedlinnen meenemen)
- Activiteiten zoals benoemd bij ‘programma’
- Gebruik van de 'Joker-card'
- Gebruik van Vinea-materiaal ter plaatse
- Les van professionele instructeurs
- 24/7 Aanwezigheid en begeleiding van Vinea
Niet inbegrepen
- Maaltijden en drankjes
- Bedlinnen
- Reis- en annuleringsverzekering
Vertrekgarantie
Bij het selecteren van de periode waarin je op vakantie wil, kun je in het dropdown-menu zien of de datum van je keuze al vertrekgarantie heeft. Wij geven deze garantie aan een vakantie op het moment dat er genoeg deelnemers voor een reis geboekt hebben om hem door te laten gaan óf omdat wij uit ervaring weten dat bepaalde vakanties nagenoeg altijd doorgaan. Indien jouw vakantie niet door kan gaan zullen wij uiterlijk 10 dagen voor vertrek telefonisch en/of schriftelijk contact met je opnemen. Je kan jouw vakantie dan gratis omboeken of kosteloos annuleren.
Staat de vakantie nog niet op vertrekgarantie*, dan kan je altijd contact met ons opnemen. We informeren je graag over de samenstelling van de groep.
Deze familievakantie is toegankelijk voor iedereen, met per appartement tenminste 2 personen. Meerdere bevriende gezelschappen met kinderen kunnen zich natuurlijk ook aanmelden. Geef tijdens het boeken aan wie er samen in een appartement verblijven. We rekenen erop dat tenminste één van de deelnemende kinderen in de leeftijd tussen de 7 en 18 jaar valt.
Kunnen kinderen jonger dan 7 jaar ook deelnemen?
Jongere broertjes of zusjes zijn natuurlijk ook welkom. Alleen zijn niet alle aangeboden activiteiten hiervoor geschikt. Jongere kinderen krijgen een korting op de reissom en in overleg bekijken we ter plekke wat wel en niet mogelijk is. Onze reisleiding kan natuurlijk wel leuke extra activiteiten organiseren.
Moet ik aan alle activiteiten mee doen?
Je bent geheel vrij om mee te doen met de activiteiten.
Welke inventaris heeft het appartement?
De appartementen zijn compleet ingericht met alles wat je nodig hebt voor een relaxte vakantie.
Hoe kan ik een boeking maken?
De vermelde prijzen gelden bij Vinea per persoon. Wanneer je een Vinea family vakantie gaat boeken, dien je per persoon het boekingsformulier te doorlopen.
Kan ik snel een optie plaatsen?
Wil je snel een reserveringsaanvraag doen? Stuur een e-mail naar info@vinea.nl of bel ons op 030-2270680.
Staat je vraag er niet tussen?
Stuur ons dan even een e-mail of neem telefonisch contact met ons op. We helpen je graag met al je vragen!